Aydemirler Makina, Hoşgeldiniz

Bizi Arayın

0212 883 38 89

Bize Yazın

info@aydemirlermakina.com.tr
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

FAALİYET ALANLARIMIZ

Enerji/Turizm/Ticari Yatırım ve Emlak Danışmanlığı, Raporlama ve Değerleme

Geleceğe Yatırım

Alanında uzman gayrimenkul danışmanları, bölgesel kalkınmaları 3 ile 5 yıl önceden öngörerek doğru bölgeye doğru miktarda yatırım yapılmasına teşvik eder. Böylece müşterilerini, değerini bulmuş ya da bu değere yaklaşmış yatırımlara değil, henüz çoğunluk tarafından keşfedilmemiş ama yakın zamanda yüksek değerlere ulaşacak alanlara yönlendirerek daha fazla kar elde etmelerini sağlamaktadır.

Deneyimli Ekip

Gayrimenkul konusunda uzman olan ekibimiz, ticari gayrimenkul ve arazi yatırımları başta olmak üzere, konut satışlarından turizm alanı satışlarına, çeşitli konularda yeterli ve gerekli deneyime sahiptir. Genç ve dinamik alt ekibimiz ise yönelmek istedikleri uzmanlık alanlarında saha deneyimi kazanarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Yatırımcı İlişkileri 

Stratejik olarak partnerlerimizle konut, ticari ve turizm gibi çeşitli alanlarda getiri potansiyeli yüksek gayrimenkullere yatırım yapmaktayız. Deneyimli ekibimiz yatırımcılarımıza en yüksek geri dönüşü sağlamayı görev edinmiştir.

Hizmet Alanları

Bölgesel uzmanlığın önemini bildiğimizden Kuzey Ege başta olmak üzere tüm Ege ve Marmara bölgesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.