Aydemirler Makina, Hoşgeldiniz

Bizi Arayın

0212 883 38 89

Bize Yazın

info@aydemirlermakina.com.tr
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Kurumsal

Başkanın Mesajı

Aydemirler A.Ş. olarak bugün; çimento sektörü başta olmak üzere diğer sanayi kuruluşları ve tesislerinde güven veren bir firma olmayı dürüstçe çalışarak gerçekleştirmeyi başardık. Değerli ekip arkadaşlarımızla birlikte çıktığımız bu yolda; büyük hassasiyet, fedakârlık ve duyarlılıkla çalışmayı ilke edindik. Hizmet verdiğimiz ve paydaş firmalarla birlikte daha sağlıklı ve sürdürülebilir bir gelecek için mücadele ediyor, yılların birikim ve tecrübesini, genç ve dinamik kadromuzla birleştirerek emin adımlarla yürüyoruz.

Her geçen gün büyüyen Aydemirler A.Ş. ailesi, hizmet anlayışını sektörler arası bilgi ve deneyimle birleştirmeyi amaçlayarak, çağdaş yönetim stratejisinin merkezine insan ve çevreyi koymayı başarmıştır.

RDF İşletmeleri, Makina Tedariki, Proje, Mühendislik ve Montaj faaliyetleri başta olmak üzere en yüksek kalite güvencesiyle hizmet vermemizi sağlayan, işçi sağlığı ve güvenliğini en üst seviyede tutan değerli yönetim ekibimize ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç bilirim.

Daha iyi bir hayat kalitesi için ilk günkü heyecan ve azimle

Yönetim Kurulu Başkanı
Naci Aydemir

Hakkımızda

Dinamik, farklı ve yeni ekip anlayışımızla geleceği şekillendiriyor; sürdürülebilir bir dünya için çalışıyoruz.

Endüstriyel müteahhitlikte kaynak ve hizmet çeşitliliğinin yanı sıra, ayrıca alt işveren modelindeki uygulamaları değiştirerek yenilikçi ve gelişime açık, değer yaratan yönetim politikasıyla; çimento sektörü başta olmak üzere diğer sanayi kuruluşlarının geleceğe güvenle bakmasını sağlıyoruz.

Aydemirler A.Ş. yılların birikimi ve tecrübesiyle çimento fabrikalarının kurulumu ve müteahhitliği, fabrikaların ihtiyacı olan entegre sistemlerinin oluşturulması, makina/ekipman tedariki ve aksamlarının bakımı, revizyon, imalat ve montaj işleri faaliyetlerini; Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği yasa ve yönetmelikleri doğrultusunda büyük bir titizlikle devam ettirmektedir.


Temel Değerlerimiz

Kalite bir ahlak felsefesidir.
Armand V. Fiegenbaum

- İlk gün heyecan ve çalışma tutkusuyla, zorlu rekabet şartlarında dahi; hizmet verdiğimiz sektör alanlarında güvenilir iş kalitesiyle önde yer alan işverenlerimizle gelişen, büyüyen, daha iyi hizmet veren ve en iyi iş kalitesini sunma amacı ile hareket ediyoruz.
- Bilgiye, akla ve mantığa dayanan çalışma süreçlerimizi yönetici ekibinden sahadaki personele kadar 7'den 70'e her bireyle paylaşıyor, deneyimlerimizi pekiştiriyoruz.
- Yeniliklere ve görüşlere açık yüzümüzle sonuç odaklı düşünüyor, çözümler üretiyoruz. 
- İnsana, doğaya ve kültüre saygıyı öncelik edinen iş yapma süreçlerini amaç edinerek duyarlı bir şirket olma yolunda ilerliyoruz.

Hedef ve İlkeler

İşlerimizin yürütülmesi aşamasında İş ve İşçi Sağlığı alanında üst seviyede önlemler ile işlerimizi yürütmek, Çevre ve Etik değerler çerçevesinde hizmetlerimizi işverenlerimize en iyi şekilde sunmayı görev edindik.

Hedeflerimiz de hayallerimiz kadar büyük

Şirketimizin sağlıklı ilerlemesinin, bizler ve çalışanlar için öneminin farkındayız. Bu yüzden ülkemize hizmet açısından da faaliyetlerimizi duyarlılık ve hassasiyetle yürütmekteyiz.