Aydemirler Makina, Hoşgeldiniz

Bizi Arayın

0212 883 38 89

Bize Yazın

info@aydemirlermakina.com.tr
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz


Gelecek İçin Eğitim

Aydemirler A.Ş. ailesi; hizmetlerinin yanı sıra "Gelecek İçin Eğitim" anlayışıyla gençlere yatırım yapmayı hedef edinmiştir. Geleceğin bilim insanlarına, hedef kitle gözetmeksizin 7'den 70'e burs olanağı sağlamakta ve her geçen gün büyük bir aile olma yolunda emin adımlarla yürümekteyiz. Birçok eğitim organizasyonuna ve faaliyetlerine destek olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.


Çevre

Doğal yaşamın korunması ve biyoçeşitliliğin arttırılması yönünde girişimlerimizi sürdürmekteyiz. STK'lar aracılığıyla yürütülen yeşillendirme çalışmalarına destek vermeyi ve bu alandaki projeleri sürdürülebilir kılma amacıyla arkasında durmayı görev edindik. 


Kültür ve Sanat

Faaliyet gösterdiğimiz bölgelerden Çanakkale başta olmak üzere Türkiye'ye ulaşan ve ücretsiz yayınlanan Phantaso Kültür Sanat ve Magazin Dergimiz ile; her ay birbirinden özgün içerikle bu alanda da destek ve faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Phantaso; Çevre, İş Dünyası, Popüler Kültür, Eğitim ve Etkinlikler başta olmak üzere öne çıkan kapak röportajları ile kısa sürede okuyucunun saygısını kazanmayı başarmıştır.